Kalk Gidelim 13.Bölüm

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by
81 İzlenme
TRT Televizyon kanalına abone olun: http://goo.gl/no13Az

Kalk Gidelim 13.Bölüm Özet

Mustafa Ali’nin ölmediği, Şakir’in aldığı çintar mantarları yüzünden zehirlendiği anlaşıldı. Evdekiler hareketsiz yatan Mustafa Ali’yi önce öldü sandılar… Bu habere en çok üzülenlerden biri Meryem iken diğeri de çintar mantarlarını getiren Şakir oldu…
Muhtar mantar zehirlenmesinden kaynaklı olarak Mustafa Ali ve ailesinin toplantıya katılamayacağını öğrenince çaresizlikle soluğu Meryem’in yanında aldı. Meryem önce heyet yemeğine çağırılmadığı için sitemde bulundu fakat sonrasında kendisine yapılan teklifi kabul etti. Bu durum ‘’Dal’’ ailesinin hoşuna gitmedi çünkü sponsorluktan vazgeçmeye niyetleri yoktu. Toplantıya gitmek için buluşma noktasına gelen iki aile muhtarın bulduğu çözümle toplantıya birlikte girmeye karar verdiler.
Canberk, Tombul Efe ile yaptığı planla Badegül’e sürpriz yapmayı başardı. Canberk yeşilliklerin arasında evden getirdiği yemeklerle romantik bir sürpriz yaparak Badegül’ü sevindirse de bu yine de Badegül’den azar işitmesine de engel olmadı. Karakoç’un bulunmasıyla Badegül sevincini Canberk’e sarılarak yaşadı.
Seyfettin’den şüphelenmeye devam eden Sevda, Nurcan’dan taktik almaya başladı. İlk planı Seyfettin’in sevmediği şeyleri ona kabullendirmekti bunun içinde işe odanın rengini değiştirmekle başladı.
Badegül’ün misafirhanede kaldığını öğrenen Sevda, Badegül’ü Hacı Hüseyinlerin evine getirdi. Ev halkı, özellikle Canberk, Halim ve Badegül’ü sabah aynı odadan çıkarken görünce şok oldu.
Kategori
TRT 1

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.