Aslan Ailem 17.Bölüm

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by
33 İzlenme
TRT Televizyon kanalına abone olun: http://goo.gl/no13Az
Aslan Ailem 17.Bölüm
Umut’un canlı yayındaki aşk itirafının ardından büyük bir hışımla olayı öğrenmek için yurt dışından gelen Pelin’in sosyetik annesi Suzan’la birlikte çiftlikte sosyete ve aşk rüzgârları esmeye başlayacak.

Yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği, senaryosunu Ayça Mutlugil’in yazdığı Aslan Ailem’de bu hafta yaşanacaklar:

Aslan Ailesi, kameralar önünde birbirlerini sevdiklerini açıklayan Umut ve Pelin için hazırlık yapmaya başlar. Bu defa her şey usulüne uygun yapılacaktır.

Burcu ve Murat sanki kendileri evleniyormuş gibi heyecan yaşayıp, hayaller kurarken ailenin mutluluğu Pelin’in annesi Suzan’ın ani gelişi ile bozulur. Sosyetik bir kadın olan Suzan, kızının evli olduğundan habersizdir.

Aslan Ailesi çocukların mutluluğu için Suzan’a sosyetikmiş gibi numara yaparken bu konuda danışmanları Burcu olacaktır.

Ece’nin de olaylara dahil olmasıyla işler iyice çığırından çıkarken Murat ve Burcu giderek birbirlerine daha da yakınlaşmaya başlarlar.

Başrollerini Burcu Özberk, Akın Akınözü, Ferdi Sancar, Bora Akkaş, Fırat Altunmeşe, Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Eda Şölenci, Ceren Taşçı, Furkan Kızılay, Levent Özdilek, Mehmet Şeker, Aydan Koptur, Defne Erşen, Can Kolukısa
Kategori
TRT 1

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.