Dizilerden

Televizyon dünyasında neler yaşanıyor, dizilerde neler olup bitiyor bu bölümden takip edebilirsiniz.

 • Kanal D'nin Yeni Dizisi Güneş'in Kızları Haziran'da ekranlarda

  Yaz ekranlarının yerli dizileri yavaştan yüzünü göstermeye başladı. Yazlık şehirlerde çekimlerine başlanan ve daha sonra İstanbul'a taşınan diziler kervanı, Haziran ayı içinde yayınlanmaya başlayacaklar.

  Bu dizilerden bir tanesi de Emre Kınay'ın başrolünde olduğu Güneş'in Kızları. Eski dizisi Güneş'i Beklerken ile isim benzerliği, reyting başarısına yansır mı, hep beraber göreceğiz...

  Kanal D'de başlayacak olan Güneş'in Kızları, 3 kız çocuğu sahibi bir edebiyat öğretmeninin hayatla mücadelesini konu alıyor. Çocuklarına iyi bir gelecek sunmak isteyen Güneş, İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu'nun evlilik teklfini kabul eder ve çocuklarıyla beraber İstanbul'un yolunu tutar. Ancak Mertoğlu Ailesi'nin hayatı mükemmel değildir ve Güneş ile kızlarının gelişiyle geçmişin tozlu sırları gün yüzüne çıkar...

  Emre Kınay ve Evrim Alasya'nın başrollerini paylaştığını dizinin kadrosunda Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda gibi isimler bulunuyor. Yapımını Süreç Film'in, yönetmenliğini Sadullah Celen'in, senaristliğini de Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un üstlendiği Güneş'in Kızları, Haziran ayında izleyicilerle buluşacak.

   

  Devamı..
 • Nihat Altınkaya Medcezir Kadrosuna girdi

  Star'ın sevilen dizisi Medcezir'e taze kan geldi! Ünlü oyuncu Nihat Altınkaya, dizinin kadrosuna dahil oldu. Sedef ve Asım Şekip Kaya ile yolları ile kesişecek olan başarılı iş adamı Kaan Mavideniz karakterine hayat verecek oyuncu, bu akşam yayınlanacak olan bölümünden itibaren dizide rol almaya devam edecek. Medcezir'in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde, aileleriyle yaşadıkları sorunlardan bunalan ve Mira'nın hastalığı sebebiyle zor günler geçiren genç aşıklar, karavanla tatile çıkmaya karar verecekler. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı, senaristliğini Ece Yörenç'in, yönetmenliğini de Ali Bilgin'in üstlendiği Medcezir, bu akşam saat 20.30'da 71. bölümüyle Star ekranlarında olacak.

   

  Devamı..